fbpx

                Sesje portretowe są czymś, co w fotografii pokochałam najbardziej, i co sprawia mi wiele radości. W swoich portretach staram się ukazać emocje – rąbek wnętrza fotografowanej przeze mnie osoby. Taka profesjonalna sesja zdjęciowa to niezapomniana przygoda i pamiątka, do której z przyjemnością wrócimy nawet po latach. Z każdego fotograficznego spotkania wychodzę bogatsza o nowe doświadczenia. Wszystkiem formy portretu, niezależnie czy jest to portret kobiecy, męski czy dziecięcy, są mi bardzo bliskie.  Z każdą sesją  wiąże się też jakaś historia. Zdjęcia mogą być zrealizowane w plenerze lub w studiu. Możemy się również spotkać w dowolnie wybranym (w okolicach Poznania) przez Ciebie miejscu.

Fotografia biznesowa

Zdjęcie biznesowe to bardzo ważna część naszego wizerunku i to ono w pewnym sensie ten wizerunek „sprzedaje”. Jeśli potrzebujesz dobrej fotografii do CV, na biznesowe portale społecznościowe lub po prostu chcesz wstawić profesjonalne zdjęcia siebie i swoich  produktów na stronę internetową, taka sesja jest doskonałym pomysłem. Profesjonalna fotografia biznesowa często też decyduje w rekrutacji pracowników, bo kiedy jest dobrze zrobiona, zwraca uwagę na naszą osobę, wyróżniając ją spośród innych kandydatów.

Takie zdjęcie powinno być też zgodne z wizerunkiem, który chcesz kreować. Sesje biznesowe mogą być wykonywane w studiu, w Twoim miejscu pracy lub w każdym innym, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Fotografia rodzinna

Problem wspólnych zdjęć, to problem wielu rodzin. Zazwyczaj jedno z rodziców pełni rolę fotografa, co powoduje, że bardzo rzadko na zdjęciu znajdują się wszyscy razem. Dlatego sesja rodzinna to świetny pomysł na uzupełnienie naszego albumu i zarazem, fantastyczna pamiątka.

Dzieci dorastają bardzo szybko, każdego roku wyglądają trochę inaczej. Warto więc, co jakiś czas uwiecznić te zmiany na fotografiach, by po latach móc do nich wracać z nostalgią. Sesje rodzinne najlepiej wykonywać w plenerze, przyroda to zawsze najpiękniejsze tło. Możemy spotkać się w miejscu, w którym lubicie spędzać razem czas, może to być również przestrzeń Waszego domu. Oczywiście możemy je zrealizować również w studio.

Dobrze pamiętać, by kolory ubrań ze sobą współgrały. Należy unikać emblematów i dużych napisów, bo te odciągają uwagę od głównych bohaterów sesji.

Fotografia kobieca

W mojej twórczości najwięcej miejsca przeznaczyłam kobietom, które są dla mnie ogromną inspiracją. Kobiecość to między innymi piękno, subtelność, ale także ogromna siła i tak właśnie staram się ukazać panie, które fotografuję. Za pomocą zdjęć pragnę odzwierciedlić ich intymny świat emocji, stanowiący istotną część kobiecej natury. Chcę ukazać to, co nie zawsze widoczne dla oczu.

Na co dzień mamy wiele obowiązków i często w tym natłoku spraw zapominamy o sobie. Sesja kobieca to moment, w którym masz szansę, by zrobić wreszcie coś tylko dla siebie, mając przy tym pamiątkę na długie lata. To piękny prezent, który możemy zrobić sobie, a także najbliższej osobie.

Takie fotograficzne spotkanie może odbyć się w plenerze, studiu, w warunkach domowych lub w dowolnym, wskazanym przez Ciebie miejscu.

Fotografia dziecięca

Dzieciństwo to piękny i beztroski okres w życiu człowieka. Nasze pociechy dorastają bardzo szybko, i każdego roku wyglądają trochę inaczej. Warto więc, co jakiś czas, uwiecznić te zmiany na fotografiach, by po latach móc do nich wracać z nostalgią.

Fotografia dziecięca pozwala uchwycić niepowtarzalne momenty, które potem wywołują uśmiech rodziców, dziadków.

Przygotowując się do sesji warto pamiętać, by ubrania nie miały emblematów i dużych napisów, bo te odciągają uwagę od głównych bohaterów sesji. Najlepiej sprawdzają się naturalne kolory: biele, brązy, beże czy szarości. Jeans też zawsze jest dobrym wyborem.

Takie fotograficzne spotkanie może odbyć się w plenerze, studiu, w warunkach domowych lub w dowolnym, wskazanym przez Ciebie miejscu.

Fotografia młodzieżowa

Okres dojrzewania to czas, kiedy nasze dziecko zaczyna się zmieniać, zarówno zewnętrznie, jak i emocjonalnie. To moment, kiedy zdajemy sobie sprawę, że mamy w domu już prawie dorosłego człowieka.

Sesja ta skierowana jest do młodzieży właśnie po to, by tę szybko następującą zmianę uwiecznić.

Poza tym jest to doskonały prezent, by spełnić marzenia o sesji fotograficznej, zarówno dla młodej dziewczyny, jak i chłopaka. Nastolatkowie są już świadomi swoich oczekiwań i często wiedzą dokładnie, czego od takiej sesji oczekują. Zdjęcia mogą odbywać się w plenerze, studiu, albo w wybranym przez młodego człowieka miejscu, np. w trakcie uprawianej przez niego dyscypliny sportowej lub realizowania innej pasji.

Fotografia ciążowa i noworodkowa

Okres ciąży oraz pojawienie się wreszcie nowego, długo wyczekiwanego członka rodziny, to jedne z piękniejszych momentów w naszym życiu. Pierwsze uśmiechy, chwile spędzone na tuleniu, małe rączki i stópki w objęciach kochających rodziców – to coś co napawa szczęściem, dumą i pokazuje prawdziwy sens życia. Warto więc te wyjątkowe chwile uwiecznić na zdjęciach, do których z przyjemnością i nostalgią będziemy wracać przez lata.

Najlepszy czas na zdjęcia dla mam oczekujących narodzin dziecka, to siódmy lub ósmy miesiąc ciąży. Natomiast jeśli chodzi o fotografię noworodkową, najlepiej zrealizować taką sesję do 2 tygodnia życia. Sesja ciążowa może odbyć się w plenerze, studiu, a także w przestrzeni Twojego domu.

Fotografia okolicznościowa

Sesje okolicznościowe, to sesje zdjęciowe, które dotyczą dowolnych, ale bardzo ważnych momentów w Waszym życiu. Mogą to być sesje ślubne, zdjęcia z chrztu dziecka albo jego komunii, ale także zdjęcia narzeczeńskie, sesje par czy fotografie sportowe. Wybór jest szeroki, a tematy nieograniczone.

Z wielką przyjemnością uwiecznię wszystkie te piękne momenty i chwile.

Fotografia wnętrz

Profesjonalna fotografia wnętrz powinna wywołać pozytywne emocje i tym samym wzbudzić chęć bycia w danym miejscu właśnie teraz. Sztuką jest pogodzenie wszystkich elementów układanki tak, by stworzyć jedną, spójną całość. Dobre zdjęcie stanowi podstawowy element marketingowy, który jest kluczowym czynnikiem w realizacji wynajmu/sprzedaży nieruchomości.

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa to najpopularniejszy sposób pokazywania najważniejszych cech i zalet sprzedawanych przez nas produktów. Dobrze wykonane zdjęcia powinny motywować klientów do tego, by podjęli decyzję o zakupie. Dzięki nim możecie liczyć na to, że proponowana przez Was oferta wzbudzi większe zainteresowanie, ponieważ dobre zdjęcia same sprzedają każdy produkt.